Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Černý velikonoční víkend "A" týmu, znamenal 2 porážky a žádný vstřelený gól - 0:4 a 0:4

06.04.2015 | Jakub Juroško

O velikonočním víkendu čekaly na první tým dva zápasy na půdě soupeřů. V sobotu změřil síly na "sousední" půdě v Třemošné a v neděli zajížděl nejdále - do Suchdola nad Lužnicí.

Sobotní zápas v Třemošné sliboval derby jak se patří, ale nakonec šlo o jednoznačnou záležitost domácích.

Hosté se prakticky od začátku nedostávali do tempa a nedokázali si poradit s herním systémem soupeře. Domácí tak ucítili nabídnutou šanci a v první třetině hned dvakrát udeřili. Po prvním dějství se tak šlo do šaten za dvoubrankového vedení Třemošné.

Ani prostřední část zápasu nepřinesla změnu v obrazu hry, když se hosté spíše trápili a domácí přidali další branku. Před poslední třetinou tak vedli domácí již o 3 branky.

V závěrečné fázi utkání bylo přeci jen vidět na hráčích hostujícího celku, že se zápasem chtějí ještě něco udělat a vstřelit minimálně čestný gól. Několikrát byli velmi blízko, ale snad i troška štěstí jim nepřála a naopak domácí stanovili skóre na konečných 4:0, z pohledu domácího celku.

--

Hned následující den čekal litické hráče přesun do dalekého Suchdola nad Lužnicí, kde chtěli odčinit sobotní nezdar a opět zabojovat o účast v play-off.

Tragický začátek - tak se dá pojmenovat úvod zápasu, resp. celá úvodní třetina z pohledu Litic. Litičtí se na domácí vrhli, jak se na boj o play-off sluší a patří, ovšem bez gólového efektu a tak se situace na hřišti zcela otočila. A byli to právě domácí, kteří si vytvořili rozhodující náskok v utkání a to především s velmi velkou pomocí rozhodčích zápasu. ti totiž domácím "nabídli" 2 přesilové hry po velmi sporných rozhodnutí soubojů, které naopak poté ve prospěch hostů nezapískali. Suchdolští se tak propracovali až k vedení 3:0, což byl stav na konci úvodní třetiny.

Druhá část skončila bez branek, když šance byly na obou stranách, ale žádná ke gólu nevedla.

Rozuzlení tak měla přinést třetí třetina, ve které byli hosté ve stejné situaci jako v předešlém zápase. Bohužel ani tentokrát nenašli recept na soupeřovu hru a nakonec inkasovali ještě jednou. Konečné skóre utkání tak bylo stejné, jako v předešlém případě a Litice tak odjížděly opět s prázdnou.

--

Tímto víkendem se Litice propadly v tabulce předkola o play-off na poslední místo, ovšem se ztrátou 1 bodu na postupové příčky. Litickým nezbývá nic jiného, než v následujících 3 utkání vybojovat body a proklouznout do bojů o titul v 1.NHbL.

 
Aktuální články
Necelý měsíc do startu ligy žen

O týden déle než mužský A-tým odstartuje jarní část sezóny pro ženský tým, který v letošní sezóně opět usiluje o cenný kov. 1....

 
Zimní příprava dospělých v plném proudu

Po vánočním období se začátkem ledna sešli hráči A-týmu společně s hráčkami ženského výběru, aby odstartovali neoblíbenou suchou...

 
PF 2018

Klub HBC Plzeň-Litice přeje všem příznivcům krásné Vánoce plné pohody, klidu, radosti a štěstí i úspěšný vstup do nového roku 2018!

 
Mikuláš dorazil do Štruncových sadů
 
Áčko porazilo doma první Jihlavu - 4:2
 
Áčko opět nevstřelilo gól, je poslední - 0:3
 
Ženský tým dvakrát zvítězil v Berouně
 
Áčko doma nevstřelilo ani branku - 0:1
 
Přípravka úspěšná na turnaji v Plzni
 
Áčko nestačilo doma na Opavu - 2:4
 
Zápasy týmů
Muži A | Neděle 04.03.2018, 10:00
19. kolo
VS.
Plzeň-Litice - HbK Karviná
 
Muži A | Neděle 26.11.2017, 13:00
18. kolo
4:2
Plzeň-Litice - SK Jihlava
 
Muži B | Sobota 24.02.2018, 15:30
10. kolo
VS.
Černíkovice - Plzeň-Litice B
 
Muži B | Neděle 26.11.2017, 10:00
8. kolo
4:3
Horní Bříza B - Plzeň-Litice B
 
Ženy | Sobota 10.03.2018, 08:00
3. kolo
VS.
Slavia Praha - Plzeň-Litice
 
Ženy | Pátek 17.11.2017, 14:00
2. kolo
1:4
HBK Kyjov - Plzeň-Litice
 
 
© 2018 HBC Plzeň-Litice, z.s. & eSports.cz s.r.o. |  Kontaktujte nás RSS