Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Holky na Velikonočním turnaji ZLATÉ

06.04.2015 | Tereza Štípková

V sobotu 4.4. se naše holky zúčastnili Velikonočního turnaje žen v Berouně. 

Do Berouna přijelo celkem 6 týmů a turnaj se hrál systémem každý s každým a následně jeden zápas o umístění. Hned první zápas byl pro nás těžká zkouška – čekal nás totiž papírově nejsilnější tým Ďábelské holky z Prahy. My jsme na nic nečekaly a vlétly jsme na ně hned od začátku, což nám přineslo vedení 2:0. Poté se Ďáblicím podařilo vyrovnat na 2:2, ale rozhodující gól přišel od nás pár vteřin před koncem a tak byly první 2 body doma. To nás velmi nabudilo, a tak i druhý zápas proti Písku vyšel v náš prospěch. O jediný bod z celého turnaje nás obraly Fretky, proti kterým se nám vůbec nevedlo. Pak jsme ale své chyby napravily a v žádném dalším zápase neprohrály. S Ústím nad Labem to byl docela vyrovnaný zápas, proti Hradci Králové to bylo opět v naší režii a to i přes to, že se do brány postavila Barča Kondrátová a já jsem jí vystřídala v poli. Náš skvělý výkon nám zajistil již po 4 zápasech finále, do kterého se podle našich předpokladů probojovaly i Ďábelské holky.

Finále pak bylo opravdové drama. Po nařízeném trestném střílení jsme prohrávaly 1:0, ale naštěstí jsme brzy vyrovnali na 1:1. Pak jsme se vedení ujaly my a držely ho až do poslední minuty, kdy Ďáblice tečovanou střelou z dálky srovnaly na 3:3. Následovaly rozhodující nájezdy, které byly skoro nekonečné.  Až ve 14. sérii, kdy Ďáblice zaváhaly a neproměnily, se podařilo Verče Dobrné skórovat a úspěch byl doma!

HBC Plzeň-Litice – Ďábelský holky 3:2

HBC Plzeň-Litice – HC ŠD Písek 2:0

HBC Plzeň-Litice – Fretky Nižbor 1:1

HBC Plzeň-Litice – Elba DDM Ústí nad Labem 5:3

HBC Plzeň-Litice – Pirátky Hradec Králové 6:3

HBC Plzeň-Litice – Ďábelský holky 4:3ss

Sestava: Tereza Štípková, Barbora Kondrátová, Markéta Buřvalová, Anežka Janušová, Barbora Habešová, Veronika Tůmová, Andrea Rozhoňová, Veronika Drobná, Michaela Radová, Nikolina Blažekovičová a trenér Venca Tůma J

 
Zápasy týmů 2017-18
Muži A | Neděle 18.03.2018, 13:00
22. kolo
7:0
Svítkov Stars - Plzeň-Litice
 
Muži B | Sobota 28.04.2018, 19:00
NB10
2:1
Taurus Plzeň - Plzeň-Litice B
 
 
         
© 2018 HBC Plzeň-Litice, z.s. & eSports.cz s.r.o. |  Kontaktujte nás RSS