Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sezóna pro "A" tým skončila - neúspěšné předkolo play-off znamenalo poslední pozici

21.04.2015 | Jakub Juroško

Hodnocení sezóny poskytl Karel Topinka (trenér "A" týmu):

Chci poděkovat všem hráčům. Skončit poslední samozřejmě nikdo nechce a to se nám bohužel letos stalo. Jsem ten, kdo nerad prohrává. Vždycky přemýšlím, jestli se to nedalo udělat jinak.

Snad už je jasné i těm kritikům, a oni určitě vědí, že prostě potřebuješ v týmu zkušené a ligou ostřílené hráče. Potřebuješ ale i mladé, nové, kteří se budou učit a na kterých to bude do budoucna stát. Problémy v "A" týmu se měly vyřešit asi trošku jinak. Určitě klidnou debatou, ale už se to stalo a nás čeká tvrdá a těžká práce. Po dnešní debatě v šatně, ze které jsem měl obavy, mám strašně dobrý pocit a hlavně zase obrovskou chuť do trénování.

Moje představa byla, zavést trošku pořádek v celém klubu, ale jak to tak i bývá v životě, obrátilo se to, díky některým jedincům, proti mě. Kdo chce psa bíti, hůl si vždycky najde. Snad už se to všechno teď změní, po chystané změně, protože se tohle nedalo dělat dlouho. Když někdo prostě nechce, tak to nemá cenu a pak se to odrazí i na výkonnosti. Hráči, kteří to brali poctivě, byli také v zápasech oporou a určitě vidět. Trénování se spojilo a asi to nebyla dobrá volba. Tedy i podle některých telefonátů. Záměr byl dobrý, chtěli jsme naše dorostence podporovat a dát jim možnost na jiné tréninky, než měli s Tondou. Když bych měl na někoho ukázat, tak je to Márty. Jak dorostenci, tak i hodně hráčů, by si měli vzít z něho příklad. Když jde trénovat, tak na maximum a to by podle mě, měl každý. Je jasné, že to bere každý jinak, tomu já rozumím, ale pak je těžký pro ostatní se soustředit a dávat vše na 100%. To bych viděl jako velký úkol do budoucna. Nemá cenu mít více týmů, když na to je málo lidí. Dělat vše radši v malém počtu, ale pořádně. Není to jednoduché vyjít všem vstříc, ale to je snad všem rozumným lidem jasné.

Mrzí mě všechny špatné věci, které se tady odehrály, ale některé představy lidí, jsem vůbec nepochopil. Možná to chtělo více debatovat. Je ale pravda a zatím si stojím, že každý mohl přijít a dát nějaký návrh nebo s něčím pomoc. Bohužel to se moc nestalo.

Hodnocení příprav - letní výlet na kolech se povedl a věřím, že si to letos nenechá ujít více lidí. Zimní příprava se dala využít i lépe.

Co se povedlo? - založit tým přípravky a i dívčí tým. Tým přípravky je dlouhodobá práce, se kterou může každý pomoct. Holky, díky Vencovi a Terezce, jistě ještě všem ukážou a my máme z toho velkou radost. Nesmíme zapomenout na dorost, který je ve své soutěži třetí a to je pěkný výsledek. Těm co chtějí odejít přeji hodně zdraví a úspěchů.

Věřím v lepší zítřky.

 
Zápasy týmů
Muži A | Sobota 20.10.2018, 10:00
6. kolo
VS.
Plzeň-Litice - SHC Viktoria
 
Muži A | Sobota 13.10.2018, 10:00
5. kolo
4:3
Fireball Plzeň - Plzeň-Litice
 
Muži B | Sobota 20.10.2018, 12:00
6. kolo
VS.
Plzeň-Litice B - Fireball Plzeň
 
Muži B | Sobota 13.10.2018, 19:00
5. kolo
Taurus Plzeň - Plzeň-Litice B
 
Ženy | Sobota 17.11.2018, 11:00
2. kolo
VS.
HC ŠD PÍSEK - Plzeň-Litice
 
Ženy | Sobota 13.10.2018, 14:30
1. kolo
2:1
Česká Třebová - Plzeň-Litice
 
 
         
© 2018 HBC Plzeň-Litice, z.s. & eSports.cz s.r.o. |  Kontaktujte nás RSS