Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sezóna pro "A" tým skončila - neúspěšné předkolo play-off znamenalo poslední pozici

21.04.2015 | Jakub Juroško

Hodnocení sezóny poskytl Karel Topinka (trenér "A" týmu):

Chci poděkovat všem hráčům. Skončit poslední samozřejmě nikdo nechce a to se nám bohužel letos stalo. Jsem ten, kdo nerad prohrává. Vždycky přemýšlím, jestli se to nedalo udělat jinak.

Snad už je jasné i těm kritikům, a oni určitě vědí, že prostě potřebuješ v týmu zkušené a ligou ostřílené hráče. Potřebuješ ale i mladé, nové, kteří se budou učit a na kterých to bude do budoucna stát. Problémy v "A" týmu se měly vyřešit asi trošku jinak. Určitě klidnou debatou, ale už se to stalo a nás čeká tvrdá a těžká práce. Po dnešní debatě v šatně, ze které jsem měl obavy, mám strašně dobrý pocit a hlavně zase obrovskou chuť do trénování.

Moje představa byla, zavést trošku pořádek v celém klubu, ale jak to tak i bývá v životě, obrátilo se to, díky některým jedincům, proti mě. Kdo chce psa bíti, hůl si vždycky najde. Snad už se to všechno teď změní, po chystané změně, protože se tohle nedalo dělat dlouho. Když někdo prostě nechce, tak to nemá cenu a pak se to odrazí i na výkonnosti. Hráči, kteří to brali poctivě, byli také v zápasech oporou a určitě vidět. Trénování se spojilo a asi to nebyla dobrá volba. Tedy i podle některých telefonátů. Záměr byl dobrý, chtěli jsme naše dorostence podporovat a dát jim možnost na jiné tréninky, než měli s Tondou. Když bych měl na někoho ukázat, tak je to Márty. Jak dorostenci, tak i hodně hráčů, by si měli vzít z něho příklad. Když jde trénovat, tak na maximum a to by podle mě, měl každý. Je jasné, že to bere každý jinak, tomu já rozumím, ale pak je těžký pro ostatní se soustředit a dávat vše na 100%. To bych viděl jako velký úkol do budoucna. Nemá cenu mít více týmů, když na to je málo lidí. Dělat vše radši v malém počtu, ale pořádně. Není to jednoduché vyjít všem vstříc, ale to je snad všem rozumným lidem jasné.

Mrzí mě všechny špatné věci, které se tady odehrály, ale některé představy lidí, jsem vůbec nepochopil. Možná to chtělo více debatovat. Je ale pravda a zatím si stojím, že každý mohl přijít a dát nějaký návrh nebo s něčím pomoc. Bohužel to se moc nestalo.

Hodnocení příprav - letní výlet na kolech se povedl a věřím, že si to letos nenechá ujít více lidí. Zimní příprava se dala využít i lépe.

Co se povedlo? - založit tým přípravky a i dívčí tým. Tým přípravky je dlouhodobá práce, se kterou může každý pomoct. Holky, díky Vencovi a Terezce, jistě ještě všem ukážou a my máme z toho velkou radost. Nesmíme zapomenout na dorost, který je ve své soutěži třetí a to je pěkný výsledek. Těm co chtějí odejít přeji hodně zdraví a úspěchů.

Věřím v lepší zítřky.

 
Aktuální články
Necelý měsíc do startu ligy žen

O týden déle než mužský A-tým odstartuje jarní část sezóny pro ženský tým, který v letošní sezóně opět usiluje o cenný kov. 1....

 
Zimní příprava dospělých v plném proudu

Po vánočním období se začátkem ledna sešli hráči A-týmu společně s hráčkami ženského výběru, aby odstartovali neoblíbenou suchou...

 
PF 2018

Klub HBC Plzeň-Litice přeje všem příznivcům krásné Vánoce plné pohody, klidu, radosti a štěstí i úspěšný vstup do nového roku 2018!

 
Mikuláš dorazil do Štruncových sadů
 
Áčko porazilo doma první Jihlavu - 4:2
 
Áčko opět nevstřelilo gól, je poslední - 0:3
 
Ženský tým dvakrát zvítězil v Berouně
 
Áčko doma nevstřelilo ani branku - 0:1
 
Přípravka úspěšná na turnaji v Plzni
 
Áčko nestačilo doma na Opavu - 2:4
 
Zápasy týmů
Muži A | Neděle 04.03.2018, 10:00
19. kolo
VS.
Plzeň-Litice - HbK Karviná
 
Muži A | Neděle 26.11.2017, 13:00
18. kolo
4:2
Plzeň-Litice - SK Jihlava
 
Muži B | Sobota 24.02.2018, 15:30
10. kolo
VS.
Černíkovice - Plzeň-Litice B
 
Muži B | Neděle 26.11.2017, 10:00
8. kolo
4:3
Horní Bříza B - Plzeň-Litice B
 
Ženy | Sobota 10.03.2018, 08:00
3. kolo
VS.
Slavia Praha - Plzeň-Litice
 
Ženy | Pátek 17.11.2017, 14:00
2. kolo
1:4
HBK Kyjov - Plzeň-Litice
 
 
© 2018 HBC Plzeň-Litice, z.s. & eSports.cz s.r.o. |  Kontaktujte nás RSS