Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sezóna pro "A" tým skončila - neúspěšné předkolo play-off znamenalo poslední pozici

21.04.2015 | Jakub Juroško

Hodnocení sezóny poskytl Karel Topinka (trenér "A" týmu):

Chci poděkovat všem hráčům. Skončit poslední samozřejmě nikdo nechce a to se nám bohužel letos stalo. Jsem ten, kdo nerad prohrává. Vždycky přemýšlím, jestli se to nedalo udělat jinak.

Snad už je jasné i těm kritikům, a oni určitě vědí, že prostě potřebuješ v týmu zkušené a ligou ostřílené hráče. Potřebuješ ale i mladé, nové, kteří se budou učit a na kterých to bude do budoucna stát. Problémy v "A" týmu se měly vyřešit asi trošku jinak. Určitě klidnou debatou, ale už se to stalo a nás čeká tvrdá a těžká práce. Po dnešní debatě v šatně, ze které jsem měl obavy, mám strašně dobrý pocit a hlavně zase obrovskou chuť do trénování.

Moje představa byla, zavést trošku pořádek v celém klubu, ale jak to tak i bývá v životě, obrátilo se to, díky některým jedincům, proti mě. Kdo chce psa bíti, hůl si vždycky najde. Snad už se to všechno teď změní, po chystané změně, protože se tohle nedalo dělat dlouho. Když někdo prostě nechce, tak to nemá cenu a pak se to odrazí i na výkonnosti. Hráči, kteří to brali poctivě, byli také v zápasech oporou a určitě vidět. Trénování se spojilo a asi to nebyla dobrá volba. Tedy i podle některých telefonátů. Záměr byl dobrý, chtěli jsme naše dorostence podporovat a dát jim možnost na jiné tréninky, než měli s Tondou. Když bych měl na někoho ukázat, tak je to Márty. Jak dorostenci, tak i hodně hráčů, by si měli vzít z něho příklad. Když jde trénovat, tak na maximum a to by podle mě, měl každý. Je jasné, že to bere každý jinak, tomu já rozumím, ale pak je těžký pro ostatní se soustředit a dávat vše na 100%. To bych viděl jako velký úkol do budoucna. Nemá cenu mít více týmů, když na to je málo lidí. Dělat vše radši v malém počtu, ale pořádně. Není to jednoduché vyjít všem vstříc, ale to je snad všem rozumným lidem jasné.

Mrzí mě všechny špatné věci, které se tady odehrály, ale některé představy lidí, jsem vůbec nepochopil. Možná to chtělo více debatovat. Je ale pravda a zatím si stojím, že každý mohl přijít a dát nějaký návrh nebo s něčím pomoc. Bohužel to se moc nestalo.

Hodnocení příprav - letní výlet na kolech se povedl a věřím, že si to letos nenechá ujít více lidí. Zimní příprava se dala využít i lépe.

Co se povedlo? - založit tým přípravky a i dívčí tým. Tým přípravky je dlouhodobá práce, se kterou může každý pomoct. Holky, díky Vencovi a Terezce, jistě ještě všem ukážou a my máme z toho velkou radost. Nesmíme zapomenout na dorost, který je ve své soutěži třetí a to je pěkný výsledek. Těm co chtějí odejít přeji hodně zdraví a úspěchů.

Věřím v lepší zítřky.

 
Aktuální články
Zhodnocení podzimní části trenérem A-týmu

V přestávce před jarní částí 2. Ligy jsme vyzpovídali trenéra A-týmu Václava Tůmu, který se ohlédl za podzimní částí sezóny a...

 
Naše děvčata na kempu reprezentace

Na setkání rodící se reprezentace žen se představila také trojice děvčat nastupujícíh v letošním ročníku Ligy žen v našich...

 
Áčko zakončilo podzim důležitou výhrou

Podruhé v sezóně se spolu utkali hokejbalisté plzeňských Litic a Horní Břízy. Tentokrát se utkání odehrálo na nově položeném...

 
Áčko smetlo dalšího soupeře
 
Áčko podruhé v sezóně úspěšně proti Třemošné
 
Áčko uspělo na hřišti loňského mistra
 
Áčko neušetřilo ani vlastní rezervu
 
Béčko slaví první výhru ve 2. Lize
 
Béčko neuspělo proti loňskému finalistovi
 
V dohrávce dostalo béčko opět příděl
 
Zápasy týmů
Muži A | Sobota 23.02.2019, 12:00
7. kolo
VS.
Plzeň-Litice - Černíkovice
 
Muži A | Neděle 09.12.2018, 14:00
13. kolo
1:3
SK Horní Bříza - Plzeň-Litice
 
Muži B | Sobota 23.02.2019, 10:00
7. kolo
VS.
SHC Viktoria - Plzeň-Litice B
 
Muži B | Sobota 08.12.2018, 10:00
13. kolo
TJ Třemošná - Plzeň-Litice B
 
Ženy | Sobota 09.03.2019, 10:00
3. kolo
VS.
Plzeň-Litice - Svítkov Stars
 
Ženy | Sobota 17.11.2018, 15:00
2. kolo
2:1
Plzeň-Litice - SK Kelti 2008
 
 
         
© 2012 - 2019 HBC Plzeň-Litice, z.s. & eSports.cz s.r.o. |  Kontaktujte nás RSS