Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Bodová mizérie áčka pokračuje, ze hřišť soupeřů ani bod - 1:2 a 0:3

07.10.2015 | Jakub Juroško

O víkendu čekaly na A tým zápasy na půdě Mladé Boleslavi a Karlových Varů.

Hned první zápas hraný v sobotu se nepovedl. Nedodržování určitých herních taktických věci, špatné řešení situací či stejné hrubé chyby, které tým trápí už od zápasu v Rakovníku.
Domácí šli do vedení 1:0, když právě "hrubku" využili dokonale. 

Litice však ve druhé třetině vyrovnali a vypadalo to, že se nadechují k vítěznému finiši. Opak byl pravdou - hra byla opět plná nepřesností, bojácnosti a odevzdanosti, což vyústilo ve druhou branku domácích - 2:1. Tento stav vydržel až do konce utkání a hosté po velice nepřesvědčivém výkonu odjížděli s prázdnou.

Podrobnosti k utkání zde.

V neděli cestovali litičtí k zápasu u neoblíbeného soupeře z Karlových Varů. Cílem bylo podat odlišný výkon a konečně získat body. Hned od úvodu utkání však hostující tým předváděl snad ještě horší hokejbal než o den dříve. To se muselo zákonitě projevit a přišel trest, když se domácí dostali do vedení - 1:0. Ani tento gól nebyl varováním a Litice povolily domácím hráčů ještě luxusnější náskok, když inkasovaly podruhé.
Z celého víkendu snesla kritické měřítko pouze závěrečná třetina, kdy litičtí zvýšili důraz, pohyb a najednou jasně soupeře přehrávali a vypracovali si velké množství šancí, ze kterých nakonec mohli i zvítězit. Hokejový bůh se nenechá urážet, a proto se k Liticím otočil zády a nechal Karlovy Vary utéct do vedení 0:3. Toto vedení si již Vary pohlídaly a Litice díky svému výkonu v prvních dvou částech zápasu zaslouženě odjížděly domů opět s nulou.

Podrobnosti k utkání zde.

Hodnocení víkendu očima trenéra Karla Topinky je více než výstižné:

Za víkend jsme ujeli 500 km a nemáme ani bod. Z devadesáti minut za oba zápasy jsme odehráli skutečně dobře jen 15 minut v poslední třetině ve Varech. V Mladé Boleslavi nás porazil tým, který při vší úctě, neměl velkou kvalitu. Musíš takové zápasy vyhrát, jestli myslíš na úspěch. Nedodržování určitých herních taktických věci, vlastní špatné řešení situací, stejné chyby. První zápasy nám pomohla i naše bojovnost, ale ta najednou vůbec není. Ve Varech se v dobré sestavě letos asi sešli poprvé, hned to bylo znát. Co dodat? Můžeš prohrát, ale bez nasazení? Musí se hráči zamyslet, ale každý sám!

 
Aktuální články
Necelý měsíc do startu ligy žen

O týden déle než mužský A-tým odstartuje jarní část sezóny pro ženský tým, který v letošní sezóně opět usiluje o cenný kov. 1....

 
Zimní příprava dospělých v plném proudu

Po vánočním období se začátkem ledna sešli hráči A-týmu společně s hráčkami ženského výběru, aby odstartovali neoblíbenou suchou...

 
PF 2018

Klub HBC Plzeň-Litice přeje všem příznivcům krásné Vánoce plné pohody, klidu, radosti a štěstí i úspěšný vstup do nového roku 2018!

 
Mikuláš dorazil do Štruncových sadů
 
Áčko porazilo doma první Jihlavu - 4:2
 
Áčko opět nevstřelilo gól, je poslední - 0:3
 
Ženský tým dvakrát zvítězil v Berouně
 
Áčko doma nevstřelilo ani branku - 0:1
 
Přípravka úspěšná na turnaji v Plzni
 
Áčko nestačilo doma na Opavu - 2:4
 
Zápasy týmů
Muži A | Neděle 04.03.2018, 10:00
19. kolo
VS.
Plzeň-Litice - HbK Karviná
 
Muži A | Neděle 26.11.2017, 13:00
18. kolo
4:2
Plzeň-Litice - SK Jihlava
 
Muži B | Sobota 24.02.2018, 15:30
10. kolo
VS.
Černíkovice - Plzeň-Litice B
 
Muži B | Neděle 26.11.2017, 10:00
8. kolo
4:3
Horní Bříza B - Plzeň-Litice B
 
Ženy | Sobota 10.03.2018, 08:00
3. kolo
VS.
Slavia Praha - Plzeň-Litice
 
Ženy | Pátek 17.11.2017, 14:00
2. kolo
1:4
HBK Kyjov - Plzeň-Litice
 
 
© 2018 HBC Plzeň-Litice, z.s. & eSports.cz s.r.o. |  Kontaktujte nás RSS