Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Bodová mizérie áčka pokračuje, ze hřišť soupeřů ani bod - 1:2 a 0:3

07.10.2015 | Jakub Juroško

O víkendu čekaly na A tým zápasy na půdě Mladé Boleslavi a Karlových Varů.

Hned první zápas hraný v sobotu se nepovedl. Nedodržování určitých herních taktických věci, špatné řešení situací či stejné hrubé chyby, které tým trápí už od zápasu v Rakovníku.
Domácí šli do vedení 1:0, když právě "hrubku" využili dokonale. 

Litice však ve druhé třetině vyrovnali a vypadalo to, že se nadechují k vítěznému finiši. Opak byl pravdou - hra byla opět plná nepřesností, bojácnosti a odevzdanosti, což vyústilo ve druhou branku domácích - 2:1. Tento stav vydržel až do konce utkání a hosté po velice nepřesvědčivém výkonu odjížděli s prázdnou.

Podrobnosti k utkání zde.

V neděli cestovali litičtí k zápasu u neoblíbeného soupeře z Karlových Varů. Cílem bylo podat odlišný výkon a konečně získat body. Hned od úvodu utkání však hostující tým předváděl snad ještě horší hokejbal než o den dříve. To se muselo zákonitě projevit a přišel trest, když se domácí dostali do vedení - 1:0. Ani tento gól nebyl varováním a Litice povolily domácím hráčů ještě luxusnější náskok, když inkasovaly podruhé.
Z celého víkendu snesla kritické měřítko pouze závěrečná třetina, kdy litičtí zvýšili důraz, pohyb a najednou jasně soupeře přehrávali a vypracovali si velké množství šancí, ze kterých nakonec mohli i zvítězit. Hokejový bůh se nenechá urážet, a proto se k Liticím otočil zády a nechal Karlovy Vary utéct do vedení 0:3. Toto vedení si již Vary pohlídaly a Litice díky svému výkonu v prvních dvou částech zápasu zaslouženě odjížděly domů opět s nulou.

Podrobnosti k utkání zde.

Hodnocení víkendu očima trenéra Karla Topinky je více než výstižné:

Za víkend jsme ujeli 500 km a nemáme ani bod. Z devadesáti minut za oba zápasy jsme odehráli skutečně dobře jen 15 minut v poslední třetině ve Varech. V Mladé Boleslavi nás porazil tým, který při vší úctě, neměl velkou kvalitu. Musíš takové zápasy vyhrát, jestli myslíš na úspěch. Nedodržování určitých herních taktických věci, vlastní špatné řešení situací, stejné chyby. První zápasy nám pomohla i naše bojovnost, ale ta najednou vůbec není. Ve Varech se v dobré sestavě letos asi sešli poprvé, hned to bylo znát. Co dodat? Můžeš prohrát, ale bez nasazení? Musí se hráči zamyslet, ale každý sám!

 
Aktuální články
Zhodnocení podzimní části Ligy žen

V přestávce před jarní částí Ligy žen jsme vyzpovídali trenéra ženského týmu Václava Tůmu, který se ohlédl za podzimní částí...

 
Zhodnocení podzimní části A-týmu

V přestávce před jarní částí 2. Ligy jsme vyzpovídali trenéra A-týmu Václava Tůmu, který se ohlédl za podzimní částí sezóny a...

 
Naše děvčata na kempu reprezentace

Na setkání rodící se reprezentace žen se představila také trojice děvčat nastupujícíh v letošním ročníku Ligy žen v našich...

 
Áčko zakončilo podzim důležitou výhrou
 
Áčko smetlo dalšího soupeře
 
Áčko podruhé v sezóně úspěšně proti Třemošné
 
Áčko uspělo na hřišti loňského mistra
 
Áčko neušetřilo ani vlastní rezervu
 
Béčko slaví první výhru ve 2. Lize
 
Béčko neuspělo proti loňskému finalistovi
 
Zápasy týmů
Muži A | Sobota 23.02.2019, 12:30
7. kolo
VS.
Plzeň-Litice - Černíkovice
 
Muži A | Neděle 09.12.2018, 14:00
13. kolo
1:3
SK Horní Bříza - Plzeň-Litice
 
Muži B | Sobota 23.02.2019, 14:00
7. kolo
VS.
SHC Viktoria - Plzeň-Litice B
 
Muži B | Sobota 08.12.2018, 10:00
13. kolo
TJ Třemošná - Plzeň-Litice B
 
Ženy | Sobota 09.03.2019, 10:00
3. kolo
VS.
Plzeň-Litice - Svítkov Stars
 
Ženy | Sobota 17.11.2018, 15:00
2. kolo
2:1
Plzeň-Litice - SK Kelti 2008
 
 
         
© 2012 - 2019 HBC Plzeň-Litice, z.s. & eSports.cz s.r.o. |  Kontaktujte nás RSS