Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Bodová mizérie áčka pokračuje, ze hřišť soupeřů ani bod - 1:2 a 0:3

07.10.2015 | Jakub Juroško

O víkendu čekaly na A tým zápasy na půdě Mladé Boleslavi a Karlových Varů.

Hned první zápas hraný v sobotu se nepovedl. Nedodržování určitých herních taktických věci, špatné řešení situací či stejné hrubé chyby, které tým trápí už od zápasu v Rakovníku.
Domácí šli do vedení 1:0, když právě "hrubku" využili dokonale. 

Litice však ve druhé třetině vyrovnali a vypadalo to, že se nadechují k vítěznému finiši. Opak byl pravdou - hra byla opět plná nepřesností, bojácnosti a odevzdanosti, což vyústilo ve druhou branku domácích - 2:1. Tento stav vydržel až do konce utkání a hosté po velice nepřesvědčivém výkonu odjížděli s prázdnou.

Podrobnosti k utkání zde.

V neděli cestovali litičtí k zápasu u neoblíbeného soupeře z Karlových Varů. Cílem bylo podat odlišný výkon a konečně získat body. Hned od úvodu utkání však hostující tým předváděl snad ještě horší hokejbal než o den dříve. To se muselo zákonitě projevit a přišel trest, když se domácí dostali do vedení - 1:0. Ani tento gól nebyl varováním a Litice povolily domácím hráčů ještě luxusnější náskok, když inkasovaly podruhé.
Z celého víkendu snesla kritické měřítko pouze závěrečná třetina, kdy litičtí zvýšili důraz, pohyb a najednou jasně soupeře přehrávali a vypracovali si velké množství šancí, ze kterých nakonec mohli i zvítězit. Hokejový bůh se nenechá urážet, a proto se k Liticím otočil zády a nechal Karlovy Vary utéct do vedení 0:3. Toto vedení si již Vary pohlídaly a Litice díky svému výkonu v prvních dvou částech zápasu zaslouženě odjížděly domů opět s nulou.

Podrobnosti k utkání zde.

Hodnocení víkendu očima trenéra Karla Topinky je více než výstižné:

Za víkend jsme ujeli 500 km a nemáme ani bod. Z devadesáti minut za oba zápasy jsme odehráli skutečně dobře jen 15 minut v poslední třetině ve Varech. V Mladé Boleslavi nás porazil tým, který při vší úctě, neměl velkou kvalitu. Musíš takové zápasy vyhrát, jestli myslíš na úspěch. Nedodržování určitých herních taktických věci, vlastní špatné řešení situací, stejné chyby. První zápasy nám pomohla i naše bojovnost, ale ta najednou vůbec není. Ve Varech se v dobré sestavě letos asi sešli poprvé, hned to bylo znát. Co dodat? Můžeš prohrát, ale bez nasazení? Musí se hráči zamyslet, ale každý sám!

 
Aktuální články
Áčko neušetřilo ani vlastní rezervu

Unikátní situace nastala v západní skupině  2. Ligy, když se poprvé v historii utkaly v soutěžním utkání proti sobě oba litické...

 
Béčko slaví první výhru ve 2. Lize

První vítězství a zároveň zisk bodů slaví litická rezerva, která na domácím hřišti přehrála celek Černíkovic.

 
Béčko neuspělo proti loňskému finalistovi

Dalším soupeřem našeho B-týmu byl loňský finalista z Fireballu, který si po pozdějším vstupu do soutěže vede skvěle a v tomhle zápasu...

 
V dohrávce dostalo béčko opět příděl
 
Áčko si opět s chutí zastřílelo
 
Béčko schytalo další krutý debakl
 
Áčko nezvládlo souboj se svým rivalem
 
Áčko si s chutí zastřílelo
 
Béčko neuspělo ani napotřetí
 
Áčko poprvé v sezóně padlo
 
Zápasy týmů
Muži A | Neděle 25.11.2018, 18:00
11. kolo
VS.
HBC Plzeň B - Plzeň-Litice
 
Muži A | Sobota 17.11.2018, 10:00
9. kolo
Plzeň-Litice - Plzeň-Litice B
 
Muži B | Sobota 24.11.2018, 12:30
11. kolo
VS.
Plzeň-Litice B - Balwans Plzeň
 
Muži B | Sobota 17.11.2018, 10:00
9. kolo
Plzeň-Litice - Plzeň-Litice B
 
Ženy | Sobota 09.03.2019, 10:00
3. kolo
VS.
Plzeň-Litice - Svítkov Stars
 
Ženy | Sobota 17.11.2018, 15:00
2. kolo
2:1
Plzeň-Litice - SK Kelti 2008
 
 
         
© 2018 HBC Plzeň-Litice, z.s. & eSports.cz s.r.o. |  Kontaktujte nás RSS