Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hodnocení povedené podzimní části 1.NHbL

27.12.2015 | Jakub Juroško

Blíží se konec roku 2015 a tak je na čase zhodnotit počínání "A" týmu v 1.NHbL, která před letošní sezónou doznala změny ve formě sloučení západní a východní části do jedné soutěže.

Hodnocení se ujal místopředseda klubu a také vedoucí "A" týmu,
Martin Kastner.

S jakými cíli a v jaké situaci jste vstupovali do sezony?
Do sezony jsme vstupovali s tím, že hrajeme o bytí a nebytí v této soutěži. Po odchodu Mariána Juráčka s Jiřím Kadaněm, jsme potřebovali od našich mladých odchovanců i od těch starších co měli ještě chuť a zdraví, daleko lepší výsledky než tomu bylo vloni na jaře.
Tomu byla podřízena i letní příprava, kdy kluci měli za celé léto pouhých 14 dní volno! Šanci na začátku přípravy dostali oproti loňskému roku Jakub Kamien a Tomáš Javorský, jinak tým zůstal beze změn.
Na začátku přípravy se zapojil Pavel Nerad, ale po 14 dnech se opět zranil což je škoda, protože se jevil velmi dobře.
Těsně před začátkem sezony se podařilo domluvit několik hráčů z HBC Plzeň na střídavý start, kteří nám v podstatné podzimní části sezony, výrazně pomohli.

Jak se je vám podařilo naplnit?
Naše cíle se podařilo naplnit tak ze 70%. Jsme rádi, že ti mladší, kteří dostávají prostor, ho dokáží využít ku prospěchu týmu. Nicméně víme, že před námi je práce stále mnoho. A nároky jsou u nás na hráče velmi vysoké. Jen tak se mohou udržet tam, kde jsou a nadále se zlepšovat. Rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem je velmi malý, stačí pár detailů a už se vezete tabulkou dolů.

S čím jste byli spokojeni, co se vám naopak nedařilo?
Spokojeni jsme, kromě pár zápasů, byli s bojovností (bez té se to hrát ani nedá). Talent v našem týmu není bůhvíjaký a tak musíme vsázet na to co nám doposud přinášelo body. Problémy máme snad ve všem, žádné hvězdy nejsme, ale společně se je snažíme postupně odstraňovat.

Kdo patřil na podzim k oporám mužstva, plánujete posílení kádru?
Na podzim patřili k oporám mužstva snad všichni, jinak bychom nebyli tam, kde jsme. Je jejich zásluhou, že obětovali celé léto a chtěli ukázat, že na to mají. Když se zmínit o někom, tak to jsou hráči z HBC Plzeň - Jarda Pauer a Martin Kunzmann, kteří pomohli nám a snad i my jim. Trochu překvapivě nás svými výkony potěšil František Rota.
Muži v "maskách" předvádějí výkony, o které se může tým opřít.
Veterán Marin Böhm ukazuje správný přístup i pověstné srdíčko těm mladším.
Od těch ostatních se očekává, že se budou nadále zlepšovat. Jsou ve věku, kdy to v kombinaci s dobrým přístupem je velmi reálné.
Na jaro se k týmu připojí Pavel Nerad. Jestli budeme řešit nějaké další střídavé starty, to se teprve uvidí.

Na co se chcete v zimní přestávce zejména zaměřit?
Na jaro se musíme zaměřit na náš největší problém. Body co uhrajeme na podzim, na jaře záhy ztratíme a proto letos do zimní přípravy zařadíme, i přes problémy s hřištěm, hru s holí co nejdříve.

Jaké máte plány do jarní části soutěže?
Největším cílem jarní části je zopakovat hru, kterou jsme předváděli doteď. Pak jsme schopni hrát s kýmkoliv.

 
Zápasy týmů
Muži A | Sobota 22.09.2018, 10:00
2. kolo
VS.
Plzeň-Litice - SK Horní Bříza
 
Muži A | Sobota 15.09.2018, 10:00
1. kolo
1:3
TJ Třemošná - Plzeň-Litice
 
Muži B | Sobota 22.09.2018, 12:00
2. kolo
VS.
Plzeň-Litice B - TJ Třemošná
 
Muži B | Neděle 16.09.2018, 18:00
1. kolo
HBC Plzeň B - Plzeň-Litice B
 
 
         
© 2018 HBC Plzeň-Litice, z.s. & eSports.cz s.r.o. |  Kontaktujte nás RSS