Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ženský tým dvakrát zvítězil v Berouně

21.11.2017 | Václav Tůma

Ve sváteční den se vypravil ženský tým do nedalekého Berouna bojovat o další body do tabulky Ligy žen.

V prvním zápase si hladce poradil s domácím týmem Fretek. Po jedné velké chybě v zápase, litická děvčata  inkasovala a bohužel připravila litickou gólmanku o vychytanou nulu, kterou si určitě zasloužila. I přes tuto chybu si zápas plzeňské hráčky pohlídaly a zvítěziůy v poměru 3:1.

Další zápas v pořadí byl proti soupeři z Pardubic - Svítkova a i v tomhle zápase tahaly Litice za ten delší konec provazu, ale bohužel mít převahu, pokaždé neznamená, zápas vyhrát. Litické hráčky byly často vylučované a to jak právem, tak i naopak. Koukat na rozhodčí se nemůže, ti za mužstvo gól do brány soupeře nedostanou. Tento zápas si děvčata prohrála sama, i přes krásnou nahrávku litické hračky na gól soupeřky. Doufejme, že to co naše hráčka v tomto zápase udělala, si už víckrát nedovolí, jelikož to je chyba, která rozhoduje zápasy. O tom jsme se nakonec i přesvědčili. Zápas tedy skončil prohrou Litic v poměru 0:1.

V posledním zápase se naše děvčata utkala se supeřem z druhé strany republiky a to s Kyjovem. Tento tým minulé kolo porazil Písek a tak byla potřeba si na něj dávat velký pozor. Děvčata však v tomto zápase nenechala nic náhodě a opřela se do tohoto zápasu výborně. Jedna akce střídala další a tak si bezpečně došla pro další 3body z tohotu tripu. Výhra 4:1 nad Kyjovem byla dobrou náplastí na nepovedený zápas se Svitkovem. Teď čeká ženský tým pauza a po ní fyzická příprava v tělocvičně. ||trenér celku doufá, že se na jaře sejde tým v plné, zdravé a konkurence schopné sestavě, a že si půjde sebevědomě za cílem, který si dal před sezónou.

 
Aktuální články
Ženský tým obhájil bronzové medaile!

Senzace!Ženský tým získal v Lize žen bronzový kov a obhájil tak loňšké umístění!

 
Finálový turnaj Ligy žen v Hodoníně

Vrchol nejvyšší ženské soutěže je na programu tento víkend na zimním stadionu v Hodoníně.V neděli od 11h bude hrát náš celek...

 
Ženský tým bude bojovat o medaile!

Před červnovým finálovým turnajem je jasné, že boje o cenné kovy se zúčastní také náš ženský tým!

 
Béčko převzalo mistrovský pohár
 
Béčko slaví titul v B skupině 2.Ligy - západ
 
Béčko slaví pátou výhru - 5:2
 
Turnaj Ligy žen ve Štruncových sadech
 
Béčko ztratilo na jaře první body - 2:3
 
Turnaj přípravek ve Štruncových sadech
 
Áčko zakončilo sezónu prohrou - 0:7
 
Zápasy týmů 2017-18
Muži A | Neděle 18.03.2018, 13:00
22. kolo
7:0
Svítkov Stars - Plzeň-Litice
 
 
© 2018 HBC Plzeň-Litice, z.s. & eSports.cz s.r.o. |  Kontaktujte nás RSS