Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj Ligy žen ve Štruncových sadec

08.04.2018 | Webmaster

Za krásného jarního počasí se konal 4. hrací den Ligy žen a to tentokráte na našem plzeňském hřišti ve Štruncových sadech.
Do Plzně se kromědomácího celku sjely týmy z Pardubic (Autosklo-H.A.K. a Svítkov Stars) a České Třebové.
Právě celky Svítkova a České Třebové byly před tímto kolem před domácím celkem, s minimálním náskokem.

V prvním utkání se plzeňská děvčata střetla s posledním celkem probíhající sezóny, Autosklem-H.A.K Pardubice. Papírový favorit utkání se dostal do vedení již v 16. sekundě střetnutí zásluhou Radové - 1:0. Nikdo z přihlížejících diváků netušil, že tato branka bude nakonec jedinou a tou vítěznou. Přestože litická děvčata hrála prakticky celý zápas na polovině soupeře a svoji převahu vyjádřila počtem střel na branku v poměru 24:6, další branku už nepřidala a slavila v úvodním střetnutí nejtěsnější možnou výhru.

Druhé utkání proti České Třebové slibovalo urputnou bitvu, neboť se spolu utkali sousedé v tabulce. Východočeský celek byl před tímto turnajem průběžně třetí, domácí Plzeň hned za ním.
První polovinu souboje byla aktivnější Česká Třebová, která se usazovala v útočném pásmu, avšak výraznější brankové příležitosti si nevytvořila. Plzeň hrozila především z brejkových situací, ale ani jednomu ze soupeřů se nakonec branku vstřelit nepodařilo.
V druhé polovině utkání se oba celky dostaly do skvělých gólových příležitostí a nakonec branky  i padaly. Východočeský celek v této třetině ten západočeský jasně přestřílel (celkem byl poměr střel 9:21), ale první kdo vsítil branku byli domácí. Po perfektní přihrávce Součkové na modrou čáru, se tváři v tvář Zapadlové prosadila, ve 20. minutě, přesnou střelou Radová - 1:0. Do této chvíle měla více šancí ke skórování plzeňská děvčata. Na soupeřky však obdržený gól zapůsobil jako účinný budíček. Už za dvě a půl minuty bylo totiž vyrovnáno, zásluhou Kubínové - 1:1. Aby toho nebylo pro domácí celek málo, přišla 21 sekund před koncem základní hrací doby ukrytá střela z vrcholku kruhů, po čerstvě skončené přesilové hře a ta propadla až za záda, celý turnaj vynikající, Štípkové - 1:2. Plzeň tak musela strávit hořkou porážku v utkání, které sice prohrála na střely, ale vyhrála na vyložené šance. Ty však až na jednu výjimku nedokázala proměnit a 3 body tak bral soupeř, který rozhodl v poslední munutě.

V závěrečném utkání celého hracího dne se opět potkala Plzeň s pardubickým celkem, tentokráte Svítkovem. I toto utkání bylo soubojem ne příliš vzdálených celků, jelikož svítkovský Stars byl před tímto turnajem na 2. místě.
To co se nepovedlo v předchozím případě tentokrát vyšlo. V nervózním utkání, ve kterém došlo i na šarvátky, se nakonec radoval domácí plzeňský celek. O výhře nakonec rozhodla opět jediná branka,o kterou se v 19. minutě postarala Rozhoňová, která na přesnou trefu v ženské souteži čekala přes půl roku - 1:0.

Plzeňská děvčata tak po odehrání turnaje brala 6 bodů z 9 možných a posunula se v tabulce na průběžné 3. místo právě před svého posledního soupeře.

Liga žen má na programu závěrečný turnaj základní části 12. května a naše děvčata se utkají v Písku opět s Českou Třebovou a domácím celkem. Tyto zápasy rozhodnou o tom, z jakého umístění budou celky na finálovém turnaji 9. a 10. června bojovat o cenné kovy.

Statistiky utkání přinášíme zde na našem klubovém webu, dříve než na oficiálním webu ČMSHb.

 
Aktuální články
Béčko slaví pátou výhru - 5:2

K sobotnímu utkání přijela do Štruncových sadů rezerva Horní Břízy. Soupeř dorazil se sedmi hráči do pole a vzdorovat dokázal prakticky...

 
Béčko ztratilo na jaře první body - 2:3

Po šestizápasové sérii výher, ztratil B-tým první body.Plzeňský Taurus se touto výhrou bodově dotáhl na naši rezervu a v tabulce...

 
Turnaj přípravek ve Štruncových sadech

V sobotu 24. března 2018 se konal další z turnajů mládeže, konkrétně kategorie minipřípravek a přípravek. Týmy se tentokrát sešli v...

 
Áčko zakončilo sezónu prohrou - 0:7
 
Předposlední utkání opět bez bodu - 1:5
 
Na jihu Čech bez vstřelené branky - 0:5
 
Áčko poslední domácí zápas nezvládlo - 1:4
 
Startuje jarní část hokejbalových soutěží
 
Necelý měsíc do startu ligy žen
 
Zimní příprava dospělých v plném proudu
 
Zápasy týmů
Muži A | Neděle 18.03.2018, 13:00
22. kolo
7:0
Svítkov Stars - Plzeň-Litice
 
Muži B | Sobota 21.04.2018, 15:00
NB9
VS.
Plzeň-Litice B - Černíkovice
 
Muži B | Neděle 15.04.2018, 11:30
NB8
2:5
SHC Viktoria - Plzeň-Litice B
 
Ženy | Sobota 12.05.2018, 11:00
5. kolo
VS.
Česká Třebová - Plzeň-Litice
 
Ženy | Sobota 07.04.2018, 16:00
4. kolo
0:1
Svítkov Stars - Plzeň-Litice
 
 
© 2018 HBC Plzeň-Litice, z.s. & eSports.cz s.r.o. |  Kontaktujte nás RSS