Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vrchol Ligy žen vypukne v Čáslavi

24.06.2021 | Webmaster

O nadcházejícím víkendu 26. - 27. 6. se uskuteční na zimním stadionu v Čáslavi finálový turnaj Ligy žen. V sobotu jsou na programu závěrečné utkání základní části, po kterých bude jasné umístění, ze kterých vstoupí týmy do nedělních bojů o medaili.

Vítěz základní části a jeho pronásledovatel z druhého místa postoupí přímo do semifinále, ostatní čtyři výběry se utkají ve čtvrtfinále systémem třetí se šestým, čtvrtý s pátým. Poslední utkání pak stanoví celkové pořadí letošního ročníku, když se bude hrát o páté místo, poté o bronz a nakonec nedělního dne pak finálové utkání o zlato z Ligy žen.

Před sobotním závěrečným kolem základní části je jasná první čtyřka týmů, která vzešla z prozatím vedoucího Kyjova, Prachatic, pardubického Svítkova a plzeňských Litic. V neděli se chceme jednoznačně vracet s medailí na krku, říká kapitánka Litic Andrea Rozhoňová. První dva celky mají shodný počet bodů, o tři body zpět je Svítkov a o další tři body pak Litice. Prachatice však v sobotu čekají jen dvě utkání, ostatní celky z této skupiny pak hned čtyři.

Do bojů o medaile zasáhnou i celky na pátém, resp. šestém místě. I v této skupině není zatím nic jisté a tak budou čtvrtfinálové dvojice i jaké celky postoupí přímo do semifinále známé až v odpoledních sobotních hodinách.

Všechny zápasy z čáslavského zimního stadionu lze sledovat na TVCOM.

DRŽTE PLZEŇSKÝM DĚVČATŮM PALCE!

 
Zápasy týmů
Ženy | Středa 28.09.2022, 10:30
1. kolo
VS.
HBC Pardubice - Plzeň-Litice
 
Ženy | Neděle 29.05.2022, 13:30
o 5. místo
1:2
SK Kelti 2008 - Plzeň-Litice
 
 
         
© 2012 - 2022 HBC Plzeň-Litice, z.s. & eSports.cz s.r.o. |  Kontaktujte nás RSS