Webmaster | | B-tým

Béčko převzalo mistrovský pohár

To co bylo jasné již od minulého víkendu, se definitivně stvrdilo v sobotu 28. dubna 2018.
K závěrečnému utkání sezóny nastoupil B-tým v nekompletní sestavě, vzhledem k tomu, že bylo utkání přeloženo, po neshodě obou soupeřů, na nejméně vhodný termín pro litický tým.
Nejlepším brankářem soutěže se stal litický Ivan Šiko.

Aktuální články

Muži v sezoně 2025-26 bronzoví

Muži zakončili cestu sezonou 2025-26 neúspěchem v semifinále 2. ligy a obsadili konečnou třetí pozici.

Kdyby mi někdo řekl, že si s Liticemi zahraji proti extraligovému týmu, tak bych tomu nevěřil, říká Dominik Babor

Liticím se nepovedl úvod sezóny a zatím jsou na šestém místě. Sérii proher ale přerušily vysokou výhrou v utkání proti dobřanskému...

Máme v týmu ideální kombinaci dravého mládí a zkušenosti starších hráčů, říká kapitán Litic Zdeněk Slanec

Litice v minulé sezóně soupeřily o první místo v základní části, nakonec se umístily na druhé pozici, po play off jim patřila...