Webmaster |
| B-tým
Béčko převzalo mistrovský pohár
To co bylo jasné již od minulého víkendu, se definitivně stvrdilo v sobotu 28. dubna 2018.
K závěrečnému utkání sezóny nastoupil B-tým v nekompletní sestavě, vzhledem k tomu, že bylo utkání přeloženo, po neshodě obou soupeřů, na nejméně vhodný termín pro litický tým.
Nejlepším brankářem soutěže se stal litický Ivan Šiko.
Aktuální články
Muži v sezoně 2025-26 bronzoví
Muži zakončili cestu sezonou 2025-26 neúspěchem v semifinále 2. ligy a obsadili konečnou třetí pozici.
Kdyby mi někdo řekl, že si s Liticemi zahraji proti extraligovému týmu, tak bych tomu nevěřil, říká Dominik Babor
Liticím se nepovedl úvod sezóny a zatím jsou na šestém místě. Sérii proher ale přerušily vysokou výhrou v utkání proti dobřanskému...
Máme v týmu ideální kombinaci dravého mládí a zkušenosti starších hráčů, říká kapitán Litic Zdeněk Slanec
Litice v minulé sezóně soupeřily o první místo v základní části, nakonec se umístily na druhé pozici, po play off jim patřila...