Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Děvčata odstartovala VČ přebor skvělým stříbrným místem

23.07.2020 | Webmaster

V sobotu 20. června odstartoval na zimním stadionu ve Svitavách Východočeský přebor žen 2020 prvním turnajem, kterého se zúčastnilo 8 týmů. Náš ženský tým čekali postupně v základní skupině soupeřky z Kyjova, Svítkova a domácích Svitav.

Výsledky našich děvčat je posunuly do semifinále proti České Třebové, které západočeský celek ovládl a čekal na něj finálový zápas. V něm nakonec uspěl soupeř a tak úvodní hrací den zakončil náš celek ziskem stříbrného umístění!

Sestava:
Jiráčková - Součková, Tůmová V. - Drobná, Hrbáčková, Kalistová, Kašparová, Pavlíčková.

Hodnocení turnaje se ujal trenér, Václav Tůma.

Myslím, že druhé místo je možné brát jako úspěch. Kyjov byl asi v součtu obou těch vzájemných utkání skutečně lepším týmem a celkově vyhrál zaslouženě. Z pohledu přípravy to určitě byla dobrá zkušenost, i když systém 3+1 je trochu něco jiného než 5+1, ale jelikož nám chybí herní praxe, je důležitá každá příležitost si zahrát. Z hlediska vývoje turnaje, kdy se nám první zápas nepovedl, má hodnotu i to, že jsme se dokázali zvednout a odvést kvalitní výkon ve zbývajících zápasech.
A z pohledu výkonu jednotlivců není komu co vytknout - všechny holky hrály na maximum a předvedly výkony na horní hranici svých možností. 
Na čem ovšem musíme hodně zapracovat je koncovka, jak v důrazu - neproměněných šancí bylo hodně, tak hlavně v přesnosti, protože my jsme v celkovém počtu střel v zápase určitě většinu soupeřů přestříleli, ale ve střelách na branku jsme všech zápasy prohráli. Všechno nám to lítalo vedle.

Více k jednotlivým utkáním zde.

 
Zápasy týmů
Muži | Sobota 25.09.2021, 10:00
2. kolo
VS.
Plzeň-Litice - SK Horní Bříza
 
Muži | Neděle 19.09.2021, 13:30
1. kolo
4:2
TJ Třemošná - Plzeň-Litice
 
Muži B | Sobota 07.03.2020, 14:00
15. kolo
1:8
Plzeň-Litice B - TJ Třemošná
 
Ženy | Neděle 27.06.2021, 15:30
F
1:2
Plzeň-Litice - Prachatice
 
 
                           
© 2012 - 2021 HBC Plzeň-Litice, z.s. & eSports.cz s.r.o. |  Kontaktujte nás RSS