Archiv

Ženský tým odstartoval Ligu žen skvěle

První hrací turnaj má za sebou nejvyšší ženská republiková soutěž - Liga žen. Na prachatickém hřišti poměřily síly čtyři týmy, šest utkání bylo k vidění i na hřišti ve Svítkově.

Ženský tým byl přijat plzeňským primátorem

Ještě před začátkem nové sezony, došlo k ocenění stříbrného úspěchu na plzeňské radnici. Primátor Martin Baxa týmu pogratuloval ke skvělé reprezentaci města Plzně v ženské hokejbalové soutěži a zajímal se skloubení hokejbalu s osobním či profesním životem.

Start sezóny 2021-22 se blíží, začnou muži

Přesně za tři týdny odstartuje pro náš klub soutěžní ročník 2021-22. Do sezóny vstoupí mužský tým, o devět dní později pak i ženský tým. Mužská regionální 2. liga i ženská Liga žen doznaly několika změn.

Ženský tým slaví stříbrné medaile v Lize žen

Senzačním umístěním skončil letošní ročník nejvyšší ženské soutěže pro plzeňský celek. Před závěrečným sobotním kolem figuroval západočeský výběr na čtvrté pozici a tato příčka mu nakonec patřila i po skončení základní části.

Vrchol Ligy žen vypukne v Čáslavi

O nadcházejícím víkendu 26. - 27. 6. se uskuteční na zimním stadionu v Čáslavi finálový turnaj Ligy žen. V sobotu jsou na programu závěrečné utkání základní části, po kterých bude jasné umístění, ze kterých vstoupí týmy do nedělních bojů o medaili.

Liga žen pokračovala dalším turnajem

Po restartování nejvyšší ženské soutěže Milica Liga žen, který proběhl během posledního květnového víkendu, se představil celek Litic na hřišti v Berouně.

Restart Ligy žen proběhl v Plzni a Kyjově

Po dlouhých osmi měsících se restartu soutěže dočkala ženská soutěž. Úvodní turnaj restartované Milica Ligy žen, v pozměněném formátu, se konal v sobotu 29. května na hřišti v Plzni a Kyjově. Dohrávat soutěž bude šest celků, jelikož se rozhodly nepokračovat Pardubice a Česká Třebová. Bodové zisky těchto dvou týmů byly anulovány a zůstávají zachovány statistické údaje z odehraných utkání. Na týmy čekají dva hrací turnaje, s vyvrcholením v podobě závěrečného víkendového 26. a 27. června. 

Děvčata odstartovala VČ přebor skvělým stříbrným místem

V sobotu 20. června odstartoval na zimním stadionu ve Svitavách Východočeský přebor žen 2020 prvním turnajem, kterého se zúčastnilo 8 týmů. Náš ženský tým čekali postupně v základní skupině soupeřky z Kyjova, Svítkova a domácích Svitav.

Hokejbalové jaro se dočkalo restartu!

V sobotu 20. 6. 2020 se uskuteční na zimním stadionu ve Svitavách úvodní turnaj ženského Východočeského přeboru, který bude dále pokračovat dalšími čtyřmi hracími dny.

Zástupci klubu světovými šampióny

O posledním červnovém víkendu se v Litomyšli staly české juniorky vítězkami Světového poháru a radovaly se ze zisku zlatých medailí.

Na Světový pohár míří také naše juniorky

Poslední červnový víkend se na zimním stadionu v České Třebové uskuteční Světový pohár chlapců od 16 let a dívek od 18 let.

Jarní část Ligy žen odstartovala v Praze

Liga žen měla na programu třetí turnaj, který se uskutečnil v pražské Palmovce. Do Prahy se sjelo všech osm týmů a na každý z nich čekaly tři zápasy.

Zhodnocení podzimní části Ligy žen

V přestávce před jarní částí Ligy žen jsme vyzpovídali trenéra ženského týmu Václava Tůmu, který se ohlédl za podzimní částí sezóny a také poodkryl plány do rozhodující fáze soutěže.

Naše děvčata na kempu reprezentace

Na setkání rodící se reprezentace žen se představila také trojice děvčat nastupujícíh v letošním ročníku Ligy žen v našich klubových barvách a také trenér juniorských výběrů U18 a U20, Václav Tůma.

Hejtman Plzeňského kraje přijal hokejbalistky

V úterý 28. 8. 2018 proběhlo setkání s hejtmanem Plzeňského kraje, který na krajském úřadě přijal bronzové hokejbalistky HBC Plzeň-Litice.

Zobrazeno 1–15 z celkem 20

Aktuální články

Kdyby mi někdo řekl, že si s Liticemi zahraji proti extraligovému týmu, tak bych tomu nevěřil, říká Dominik Babor

Liticím se nepovedl úvod sezóny a zatím jsou na šestém místě. Sérii proher ale přerušily vysokou výhrou v utkání proti dobřanskému...

Máme v týmu ideální kombinaci dravého mládí a zkušenosti starších hráčů, říká kapitán Litic Zdeněk Slanec

Litice v minulé sezóně soupeřily o první místo v základní části, nakonec se umístily na druhé pozici, po play off jim patřila...

Beru to jako restart nejen sportovního života, říká Jakub Juroško

Více než zajímavý přesun se uskutečnil v mužské 2. lize mezi plzeňskými Liticemi a třemošenským Tatranem. Po téměř patnácti letech...